• info@ignalinosrsc.lt
  • Ligoninės g. 13, LT-30112

Psichoterapija – gydymas žodžiu

(1)
VšĮ Ignalinos rajono poliklinikos pacientams Psichikos sveikatos centre pradedamos teikti psichoterapijos paslaugos, paremtos kognityvine–elgesio terapija.   Psichoterapija – gydymas žodžiu, siekiant padėti žmogui geriau suvokti, reguliuoti ar keisti savo emocijas, mintis, kūno reakcijas, elgesio motyvus, trukdančius gerai jaustis. Keitimuisi yra labai svarbi ir paties žmogaus motyvacija keistis, nes tik pats žmogus yra savo gyvenimo ekspertas. Psichoterapeutas, bendradarbiaudamas su klientu, padeda surasti tinkamesnius, negu žmogus anksčiau taikė, problemų sprendimo būdus bei efektyviau veikti kasdieniniame gyvenime.   Asmuo per metus gali gauti 30 nemokamų psichoterapijos seansų (su gydytojo psichiatro siuntimu). Seansai gali būti individualūs, grupiniai ir šeimos.   Psichoterapijos paslaugas VšĮ Ignalinos rajono poliklinikos patalpose teikia Psichikos sveikatos centro medicinos psichologė Miglė Boguševičienė.  Laukiame Jūsų, jei:
  1. patiriate stresą, nerimą, vargina įkyrios mintys, socialinės baimės;
  2. kenčiate nuo depresijos ar kitų psichikos sutrikimų;
  3. išgyvenate sunkius gyvenimo etapus (netektis, skyrybas, traumuojančius įvykius);
  4. netenkina santykiai, kyla bendravimo sunkumų;
  5. sunku pasitikėti savimi;
  6. norite išmokti spręsti dažnai pasitaikančius konfliktus, reguliuoti emocijas;
  7. patiriate kitų sunkumų, kuriuos norite išmokti spręsti.
Tik kartu galime pakeisti požiūrį į nepalankias aplinkybes, kurios turi įtakos mūsų sveikatai.

Įvertinkite mus

Spustelėkite žvaigždutę, kad mus įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs mūsų svetainę.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?