VŠĮ IGNALINOS RAJONO POLIKLINIKA

I-V 7:00 - 18:00

  • +370 386 52 175
  • info@ignalinospoliklinika.lt
  • Ligoninės g. 13, LT-30112

TAPKITE MŪSŲ PACIENTU

Jei esate draustas privalomuoju sveikatos draudimu, galite prisiregistruoti prie Ignalinos rajono poliklinikos. Gauti privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis kompensuojamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Jeigu norite tapti mūsų pacientu, galite atvykti į Ignalinos rajono poliklinikos registratūrą.

Atvykus į registratūrą Jums reikės užpildyti specialios formos prašymą gydytis Ignalinos rajono poliklinikoje, paciento valios pareiškimą dėl sveikatos priežiūros paslaugų ir pasirinkti konkretų šeimos ar vaikų ligų gydytoją. Su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – asmens pasą, tapatybės kortelę, leidimą gyventi Lietuvoje (užsieniečiams), vaikams – lietuvišką gimimo liudijimą ar pasą, leidimą gyventi Lietuvoje (užsieniečiams) ir vieno iš tėvų asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Vadovaujantis 2001 m. lapkričio 9 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. 583, už priregistravimo dokumentų tvarkymą pacientas poliklinikai moka 0,29 euro. 

Jeigu pacientas kitą gydymo įstaigą renkasi anksčiau nei po 6 mėnesių, už prisiregistravimo dokumentų tvarkymą ir medicinos dokumentų persiuntimą savo pasirinktai įstaigai turi mokėti 2,90 euro.

Įvertinkite mus

Spustelėkite žvaigždutę, kad mus įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs mūsų svetainę.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

© 2020 Ignalinos rajono poliklinika