• +370 386 52 175
  • info@ignalinosrsc.lt
  • Ligoninės g. 13, LT-30112

PSDF biudžeto lėšomis kompensuojamos (nemokamos) paslaugos

 
Vadovaujantis sutartimis su Valstybine ligonių kasa, Ignalinos rajono poliklinikoje yra teikiamos šios nemokamos, PSDF lėšomis kompensuojamos, paslaugos:
  1. pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos. Jos teikiamos visiems pacientams, kurie teisės aktų nustatyta tvarka yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu ir yra prisiregistravusių prie poliklinikos gyventojų sąraše;
  2.  
  3. būtinoji medicinos pagalba. Tokia pagalba teikiama nemokamai visiems nuolatiniams gyventojams, neatsižvelgiant į tai, ar jie apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, ar ne. 

Būtinoji medicinos pagalba taip pat teikiama ir užsienio šalių piliečiams. Tam, kad Europos Sąjungos šalių pilietis galėtų pasinaudoti šia teise, jis turi pateikti galiojančius asmens tapatybę ir draustumą valstybiniu sveikatos draudimu patvirtinančius dokumentus – Europos sveikatos draudimo kortelę, ją laikinai pakeičiantį sertifikatą arba pažymą E123 ar DA1 (šios pažymos patvirtina asmens teisę gauti būtinosios medicinos pagalbos paslaugas, teikiamas dėl nelaimingo atsitikimo darbe). 

Kitų užsienio šalių piliečiai, neturintys Europos sveikatos kortelės, už būtinąją pagalbą turėtų susimokėti pagal LR sveikatos apsaugos ministro patvirtintas šių paslaugų bazines kainas. 

Nemokamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos, išskyrus būtinąją medicinos pagalbą, teikiamos tik patikrinus, ar asmuo yra apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu. 

Pasitikrinti, ar esate apdraustas, galite Valstybinės ligonių kasos interneto svetainėje www.vlk.lt.
Išsamiai su PSDF lėšomis kompensuojamomis paslaugomis galite susipažinti čia:
 
 
 
 

Vaikų krūminių dantų dengimas silantinėmis medžiagomis.

Skirta vaikų nuo pirmojo nuolatinio krūminio danties išdygimo iki 14 metų nuolatinių krūminių dantų kramtomųjų paviršių ėduonies prevencijai.
Nuolatinių krūminių dantų dengimą silantais teikia asmens sveikatos priežiūros įstaigos, sudariusios sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis dėl odontologijos pagalbos paslaugų teikimo arba dėl vaikų krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis paslaugų teikimo ir apmokėjimo. Dantų dengimą silantais atlieka gydytojai odontologai su padėjėjais arba burnos higienos specialistai. Jei silantas iškrenta, krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis procedūra kartojama.
Dėl dalyvavimo programoje prašome kreiptis į gydytoją odontologą.

Įvertinkite mus

Spustelėkite žvaigždutę, kad mus įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 1 / 5. Balsų skaičius: 1

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs mūsų svetainę.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

© 2024 Viešoji įstaiga Ignalinos rajono savivaldybės sveikatos centras pirmas lygis